امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

مربی فوتسال باشگاه یاسین پیشرو قم:

فوتسال/ برد با اختلاف 2 گل در برابر دبیری دور از انتظار نیست

img-theme با آمادگی بازیکنان فوتسال تیم یاسین‌پیشرو قم، برد تیم دبیری تبریز با اختلاف دو گل کار دشواری به نطر نمی‌رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه یاسین‌پیشرو قم– سید وحید غیاثی مربی تیم فوتسال باشگاه یاسین‌پیشرو قم در خصوص بازی مقابل دبیری تبریز ابراز داشت: این بازی که به میزبانی تیم دبیری در تبریز برگزار خواهد شد بازی سختی است، زیرا تیم دبیری در رده‌های بالای جدول لیگ قرار دارد و به طور قطع برای برد وارد زمین بازی خواهد شد.
وی ادامه داد: اما با توجه به آمادگی روحی و روانی بازیکنان تیم یاسین‌پیشرو قم و تمرینات مداوم آنها، برد این تیم دور از انتظار نیست و پیش‌بینی می‌شود که یاسین‌پیشرو به همت بازیکنان خود بتواند بازی مقابل دبیری تبریز را با اختلاف 2 گل به نفع خود به پایان برساند.
مربی فوتسال باشگاه یاسین‌پیشرو قم افزود: متاسفانه در بازی با فرش آرا به دلیل نبود سعید قاسمی و ناصراطمینان دو بازیکن کلیدی تیم، بازی با نتیجه مساوی به اتمام رسید اما در این بازی به جز میثم ایلانلو تمامی بازیکنان کلیدی حضور خواهند داشت و می‌توان شاهد ارائه یک بازی دیدنی و جوانمردانه بود.
غیاثی با اشاره به اینکه تیم دبیری تبریز برای برد وارد زمین خواهد شد اذعان داشت : این تیم برای حفظ جایگاه خود در رده های نخست جدول لیگ به حمله‌های پیاپی خواهد پرداخت و تیم یاسین نیز سیاست دفاع و ضد‌حمله را پیش خواهد گرفت تا نتیجه شایان توجهی برای تیم یاسین کسب شود.