امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

مربی تیم فوتسال باشگاه یاسین پیشرو قم:

فوتسال/ حسین صبوری: برد تیم مقاومت البرز دشوار نیست

img-theme

با مشاهده بازی های نیم فصل دوم تیم ما، پیروزی در مقابل مقاومت البرز دشوار به نظر نمی رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه یاسین پیشرو قم– حسین صبوری مربی تیم فوتسال باشگاه یاسین درخصوص رویایی با تیم مقاومت البرز در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال  باشگاههای کشور اظهار داشت: با قدری تامل در بازی های نیم فصل دوم  تیم یاسین پیشروقم به وضوح مشاهده می شود که این تیم نسبت به نیم فصل اول در وضعیت بهتری قرار دارد و روند رو به رشدی را داشته است به همین دلیل به نظر می رسد با ادامه این بتوان نتیجه خوبی را در مقابل تیم مقاومت البرز کسب کرد.
وی گفت: متاسفانه در بازی رفت مقابل مقاومت البرز نتوانستیم بازی واقعی خود را نشان دهیم و نتیجه را واگذار کردیم اما در بازی برگشت بازیکنان به نیت برد وارد زمین خواهند شد و با توجه به عملکرد خوب آنها در هفته اخیر پیروزی در مقابل مقاومت دشوار به نظر نمی رسد.
مربی تیم فوتسال باشگاه یاسین پیشرو قم ادامه داد: خوشبختانه در این بازی هیچ بازیکن محرومی از یاسین پیشرو وجود ندارد و بازیکنان با تمامی قوای خود در بازی حضور خواهند داشت که پیش بینی می شود با وضعیت روحی و جسمی مناسب بازیکنان بتوان مقاومت را شکست داد.
وی با اشاره به اینکه تیم مقاومت البرز تیم قدرتمندی در لیگ ظاهر نشده است، ادامه داد: این تیم دارای بازیکنان جوانی است اما در لیگ نتوانسته است موفق عمل کند در چنین شرایطی می توان گفت که پیروزی مقابل مقاومت با آمادگی تیم یاسین و بازیکنان دور از انتظار نیست.