امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

کاپیتان تیم فوتسال باشگاه یاسین پیشروقم:

فوتسال/ قاسمی: یاسین برای جبران دور رفت به دیدار گیتی پسند می رود

img-theme از آنجا که یاسین پیشرو قم در چند بازی اخیر نتایج مناسبی را کسب کرده است در هفته بیست و یکم با انگیزه مضاعف برای جبران دور رفت مقابل گیتی پسند حاضر می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه یاسین پیشرو قم– سعید قاسمی کاپیتان تیم فوتسال باشگاه یاسین پیشرو درخصوص رویایی با تیم گیتی پسند اصفهان که 17 آذرماه در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزارمی شود، ابراز داشت: از آنجا که تیم گیتی پسند تیمی قدرتمند به شمار می رود، مدتهاست که این تیم بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و به همین منظور به نظر می رسد بازی مقابل این تیم یکی از بازی های جذاب لیگ باشد.
وی اظهار داشت: تیم گیتی پسند اصفهان به منظور کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر حضور یافته است و در حال حاضر با 36 امتیاز در رده چهارم جدول لیگ قرار دارد. این در حالی است که یاسین پیشرو قم نیز با 30 امتیاز در رده ششم قرار دارد که با بازی های خوبی که در دور برگشت مسابقات لیگ از خود به نمایش گذاشته است می تواند در این رقابت نتیجه خوبی را کسب کند.
قاسمی گفت: در دور رفت این رقابتها یاسین پیشرو بازی را به این تیم واگذار کرد، اما بازیکنان در دور برگشت در صدد هستند تا با تمامی قوای خود حاضر شوند و علاوه بر ارائه یک بازی مناسب، جذاب و جوانمردانه باخته دور رفت را جبران کند.
کاپیتان تیم فوتسال باشگاه یاسین پیشرو قم افزود: در دو هفته گذشته تیم یاسین پیشرو درمقابل تیم های فرش آرا و دبیری تبریز در ثانیه های انتهایی بازی به تساوی رسید و در مقابل دو تیم شرکت ملی حفاری ایران و مقاومت البرزبه پیروزی دست یافت به همین دلیل شرایط روحی تیم بالاست و احتمال برد در این دیدار نیز وجود دارد.