امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

بازیکن تیم فوتسال باشگاه یاسین پیشرو قم:

فوتسال/ کوهستانی: بازیکنان یاسین برای جبران بازی با گیتی پسند به نبرد آذرخش می روند

img-theme از آنجا که استحقاق تیم یاسین پیشرو مقابل گیتی پسند برد بود، این تیم برای جبران بازی گذشته خود در مقابل تیم آذرخش بندرعباس به میدان می رود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه یاسین پیشرو قم – محمد حسین کوهستانی بازیکن تیم فوتسال باشگاه یاسین در خصوص بازی با تیم آذرخش بندرعباس گفت: تیم آذرخش برای اولین بار در لیگ برتر حضور یافته و در مسابقات گذشته خود بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است، به همین دلیل پیش بینی می شود که بازی تیم یاسین با آذرخش بازی جذابی باشد.
وی گفت: متاسفانه تیم یاسین پیشرو قم در این بازی دو بازیکن کلیدی خود یعنی علیرضا وفایی و سعید قاسمی را به دلیل مصدومیت نخواهد داشت و این امر تاثیر زیادی را در نتیجه بازی خواهد داشت.
این بازیکن باشگاه یاسین ادامه داد: در بازی مقابل گیتی پسند که تیم یاسین استحقاق برد را داشت متاسفانه بازی واگذار کرد و تا حدودی روحیه بازیکنان تضعیف شد اما در بازی با آذرخش تمامی بازیکنان برای کسب نتیجه مناسب وارد میدان خواهند شد و امید می رود که با تلاش و تعامل مناسب بازیکنان این امر محقق شود و بتوان باخت مقابل تیم گیتی پسند را جبران کرد.
کوهستانی در ادامه خاطرنشان کرد: درهرحال با حمایت مسئولان باشگاه و کادر فنی بازیکنان برای برد مقابل آذرخش حضور خواهند یافت که البته دستیابی به این مساله کار دشواری به نظر نمی رسد.