امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور؛ هفته شانزدهم

دانشگاه آزاد تهران ۳ یاسین ۵ ؛ به افتخار تازه واردها

img-theme به گزارش قم اسپورت، هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز برگزار شد که در یکی از بازی ها در سالن پیامبر اعظم (ص) تهران تیم فوتسال یاسین پیشروی قم میهمان دانشگاه آزاد تهران بود.

 

یاسین پیشرو در این مسابقه کار آسانی برابر تیم قعرنشین جدول نداشت اما سرانجام در روزی که بازیکنان تازه وارد این تیم گلزنی کردند توانست حریف خود را ۵ بر ۳ شکست دهد و دومین پیروزی متوالی خود در نیم فصل دوم را جشن بگیرد.


گلزنان یاسین پیشرو در این بازی ابراهیم مسعودی، مهدی زاهدی، هاشم فرج‌زاده ، مجتبی مریدی‌زاده و روح‌الله ایثاری بودند در حالی که در پایان نیمه اول ، دو تیم با تساوی ۲ بر ۲ به رختکن رفته بودند اما نیمه مربیان متعلق به تیم محمد رضا حیدریان بود.

یاسین پیشرو با این پیروزی جمع امتیازات خود را به عدد ۲۳ رساند. نکته جالب در مورد این بازی گلزنی ۳ بازیکن تازه وارد این تیم در نیم فصل بود. ابراهیم مسعودی و مجتبی مریدی زاده در این بازی برای نخستین بار برای یاسین گلزنی کردند در شرایطی که مسعودی اولین بازی خود برای یاسین را انجام می داد. مهدی زاهدی نیز در این مسابقه برابر تیمی که در نیم فصل اول عضو آن بود گلزنی کرد.

 

نکته جالب دیگر در این بین، صعود ۳ پله ای یاسین پیشرو با این برد بود. تیم های شهروند ساری ، ارژن شیراز و فرش آرای مشهد که بالاتر از یاسین پیشرو قرار داشنند در بازی های هفته شانزدهم ناکام شدند و یاسین با کسب ۳ امتیاز، به رده هفتم جدول صعود کرد و پشت سر شهرداری ساوه ۲۴ امتیازی قرار گرفت.

 

یاسین پیشرو سه شنبه آینده در قم پذیرای تیم شهروند ساری است و پیروزی در این بازی برای یاسین پیشرو می تواند کلید صعود به رده ششم جدول باشد.