امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

یاسین پیشرو در نیم‌فصل لیگ برتر فوتسال تقویت می‌شود‌

img-theme
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه یاسین پیشرو قم علی رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، اظهار داشت: باشگاه یاسین‌پیشرو پیش از هر چیز دغدغه توسعه ورزش و حمایت از قهرمانان را دارد و عرق و توجه به اعتلای نام قم برای این تیم، یکی از اولویت‌ها است.
وی افزود: دیدگاه باشگاه یاسین‌پیشرو بسیار بلندتر از نتیجه گرا بودن است و تنها به‌دنبال کسب نتیجه و قهرمانی نیستیم بلکه اهداف بالاتری داریم و شخصیت تیم‌های یاسین پیشرو در هر رشته ورزشی برای ما مهم‌ترین مسئله است.
مدیرعامل باشگاه یاسین‌پیشروی قم گفت: بازیکنان تیم فوتسال یاسین پیشرو در برابر تیم تاسیسات دریایی با وجود اینکه بازنده شدند اما تیمی باشخصیت نشان دادند و این برای ما از هر چیز دیگری مهم‌تر است و امیدواریم نتایج خوب تیم هم در آینده از راه برسد.
رحمانی بیان کرد: یاسین پیشرو در نیم‌فصل لیگ برتر فوتسال تقویت می‌شود و ما این آمادگی را داریم که بازیکنانی که مد نظر کادر فنی هستند برای حضور در نیم فصل دوم جذب کنیم و برنامه‌هایی برای بازگرداندن بازیکنان بومی فوتسال قم در آینده داریم.
وی درباره حضور یاسین‌پیشرو در تکواندو عنوان کرد: واقعیت این است که اگر تکواندوی قم ظرفیت کافی را برای حضور در سطح اول و لیگ برتر تکواندوی کشور نداشت وارد عرصه این رشته نمی‌شدیم اما خوشبختانه در حال حاضر با ترکیبی از تکواندوکاران ملی‌پوش و نفرات بومی به همراه کادر فنی باتجربه، تیم قدرتمندی را مهیا کرده‌ایم.
مدیرعامل باشگاه یاسین پیشروی قم تصریح کرد: حضور یاسین پیشرو در تکواندو با وجود این که نفرات بومی این تیم پرتعداد نیستند به رشد تکواندوی قم در آینده کمک شایانی می‌کند به ویژه این که ما در رده‌های پایه در لیگ برتر نوجوانان کشور نیز با حضور نفرات قمی، شرکت می‌کنیم.