امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

بنابه درخواست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال انجام شد:

یاسین پیشرو نماینده فوتسال ایران برای مصاف با تیم ملی قطر

img-theme

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه یاسین پیشرو قم – در پی حضور تیم یاسین پیشروی قم در قطر به منظور انجام دو دیدار دوستانه  با تیم ملی این کشور ،این تیم امروز و سه شنبه  به تمرینات خود در دوحه ادامه خواهد داد.

در این دو دیدار که روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت6/30به وقت ایران و 5 به وقت دوحه در ورزشگاه السد برگزار میشود  تیم ملی قطر با 4 بازیکن برزیلی و مربی پرتغالی خود حضور خواهد یافت .

 تیم ملی فوتسال قطر چند سالی است که با استفاده از مربیان با دانش این رشته و همچنین استخدام بازیکنان مطرح از کشورهای دیگر آسیایی خود را در این رشته ورزشی مطرح کند و در آستانه رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی 2016 دو بازی دوستانه با تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم نماینده ایران انجام می‌دهد.

این گزارش می افزاید : تیم یاسین پیشرو قم نیز در این دیدار با بکارگیری تمامی بازیکنان خود با آمادگی کامل در این دیدار حضور خواهد یافت و از تمامی پتانسیل های تیمی خود جهت ارائه یک بازی دیدنی استفاده خواهد کرد.

دراین بازی ایازی پور دروازه بان اول تیم یاسین پیشرو قم نیز که دچار مصدومیت بود سعی شده تا با رسیدگی های کادر فنی و تیم پزشکی برای این مسابقه آماده شود تا در صورت صلاحدید تیم پزشکی  در ترکیب تیم حضور خواهد یابد  .

لازم به ذکر است این نخستین باری است که تیمی به نمایندگی ازفوتسال استان قم راهی خارج از کشور می شودتابه مصاف تیم ملی یک کشور آسیایی برود.

فوتسالیست‌های تیم یاسین‌پیشرو قم به عنوان نماینده فوتسال ایران با تشخیص کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال راهی کشور قطر شدند تا دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال این کشور که خود را آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا می‌کند، در شهر دوحه انجام بدهند