امروز: شنبه، سی ام تیر ۱۳۹۷

Sat, Jul 21, 2018 - ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹

با حمایت باشگاه یاسین پیشرو صورت گرفت :

مراسم ورزش صبحگاهی با حضور استاندار قم

img-theme

به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش با همت باشگاه یاسین پیشرو قم مراسم ورزش صبحگاهی با حضور استاندار قم برگزارشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه یاسین پیشرو قم – به منظور پاسداشت روز تربیت بدنی و ورزش مراسم ورزش صبحگاهی با حضور استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی استان در ورزشگاه شهیذ حیدریان قم برگزارشد .
در این مراسم علاوه بر استاندار ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ،همراه با امیر مهدیزاده قهرمان کاراته آسیا و جهان که چندی پیش تحت حمایت مالی باشگاه یاسین پیشرو قم قرار گرفت نیز حضور یافتند.
این مراسم با همت باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو به عنوان حامی ورزش قم در لیگ برتر فوتسال ،تکواندو و وزنه برداری صورت گرفت و دکتر سید روح الله حسینی مدیر عامل هلدینگ دارویی یاسین و علی رحمانی مدیر عامل باشگاه یاسین پیشروی قم و دیگر مدیران این باشگاه نیز حضور داشتند.
در این مراسم سید مهدی صادقی استاندار قم پس از مداحی مهدی اردستانی رئیس هیات وشوی قم با تقدیر از اقدام باشگاه یاسین پیشرو بابت حمایت از ورزش استان بر لزوم ارتقاء جایگاه اخلاق در ورزش کشور تاکید نمود.
حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم نیز بیان کرد که مصوبات شورای ورزش همگانی باعث پویایی و نشاط جامعه بویژه کارمندان خواهد شد.
این گزارش می افزاید علاوه بر این مسئولان مدیر کل بهزیستی،مدیر کل رفاه اجتماعی و مدیر کل آموزش و پرورش استان قم نیز حضور داشتند.

لینک خبر در سایر رسانه ها: